Rozpocznij swoją karierę na Forex! Dołącz do zespołu BullBearMarkets.

Szukasz możliwości pracy w ekscytującej dziedzinie Forex? Dołącz do BullBearMarkets, jednej z najszybciej rozwijających się firm w branży, aby stać się częścią zwycięskiego zespołu podzielającego pasję do doskonałości. Posiadamy przejrzystą kulturę firmy, która nagradza ciężką pracę, zachęca do współpracy i innowacji, umożliwiając pracownikom podejmowanie wyzwań i dać im szansę na rozwój w firmie.
Prześlij swoje najbardziej aktualne CV na adres hr@bbmtrade.com

Wiodąca firma świadcząca usługi finansowe z biurami na całym świecie poszukuje obecnie dodatkowych osób na poziomie AVP do pracy w ramach funkcji Risk and Control.

Podstawowe umiejętności

  • Umiejętność dyskutowania i rozwiązywania złożonych problemów związanych z ryzykiem i kontrolą oraz regulacjami oraz umiejętność tłumaczenia na wymagania biznesowe
  • Wysoce zorganizowany i z dużą dbałością o szczegóły
  • Doskonały komunikator, zarówno pisemny, jak i słowny
  • Zdolność do wielozadaniowości i podejmowania inicjatywy
  • Osoba rozwiązująca problemy może działać w dynamicznym, dynamicznym środowisku i dostarczać rozwiązania
  • Zdolność do wpływania i negocjowania we wszystkich obszarach i poziomach organizacji
  • Doskonałe umiejętności zarządzania projektami i umiejętność priorytetyzacji
  • Rozwiązanie skoncentrowane i zdolne do działania w dynamicznym, dynamicznym środowisku.
  • Postawa, która może mieć doświadczenie w dostarczaniu zmian w uzgodnionych terminach

Pożądany

  • Odpowiedni stopień z uniwersytetu pierwszego poziomu
  • Znajomość przepływów procesowych z perspektywy operacyjnej i / lub finansowej jest dodatkowym atutem

Planowanie i analiza finansowa (FP & A) jest krytycznym działem służącym do oceny rentowności, płynności, wypłacalności i stabilności firmy za pomocą różnych raportów analitycznych. Departament FP & A wspierałby zarządzanie informacjami, aby podejmować strategiczne, operacyjne i taktyczne decyzje

Główne obowiązki:

  • Zbierz, modeluj, analizuj, przygotuj i podsumowuj informacje dotyczące prognoz firmy w ujęciu miesięcznym, kwartalnym i rocznym.
  • Przygotuj, przeanalizuj P & L firmy i działów funkcjonalnych
  • Prowadzić roczne budżetowanie i proces planowania strategicznego i raportowania.
  • Porównaj rzeczywistą wydajność z budżetem i dostarcz głęboką analizę wariancji nurkowania do zarządzania
  • Zapewnienie terminowej i dokładnej sprawozdawczości finansowej dotyczącej zarządzania.
  • Główna analiza wyniku finansowego, bilansu i przepływów pieniężnych
  • Zapewnia skuteczne zrozumienie, analizę i raportowanie kluczowych czynników biznesowych, takich jak wydajność, koszt, asortyment produktów itp. Oraz koordynowanie powiązanych działań.
  • Zapewnij wszystkie aspekty wsparcia finansowego dla procesu planowania.
  • Zapewnij wsparcie biznesowe, pracując z każdym szefem firmy i jego zespołem.
  • Identyfikuje usprawnienia procesów i projekty
  • Gromadzenie informacji i dowodów na potrzeby podejmowania decyzji dotyczących zarządzania
  • Okresowe raportowanie dotyczące zarządzania, aktualizowanie raportów i przeglądów zarządzania zgodnie z wymaganiami

Kwalifikacja:

  • CA/ MBA
  • 7-10 lat odpowiedniego doświadczenia zawodowego po kwalifikacjach.
  • Silna komunikacja i umiejętności interpersonalne.
  • Możliwość współpracy i współpracy ze starszym personelem organizacji.
  • Zobowiązanie do wyjątkowej wydajności.
  • Zdolność do równoważenia priorytetów i efektywnej organizacji pracy w celu dotrzymania terminów.

Doświadczenie, wiedza i umiejętności

  • Wykwalifikowany dyplomowany księgowy
  • Silne wykształcenie akademickie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku, najlepiej w pracy dla międzynarodowej firmy.
  • Zmotywowany z dojrzałym nastawieniem. Potrafi pracować samodzielnie w sposób profesjonalny i zachowywać wysokie standardy uczciwości.
  • Umiejętność kwestionowania i kwestionowania istniejących procesów, mając na uwadze tworzenie wydajności i ulepszeń w zakresie raportowania.
  • Perspektywa międzynarodowa. Potrafi radzić sobie z pracą z pracownikami w różnych biurach na całym świecie.
  • Prowadź i determinuj, aby uzyskać zrozumienie złożonych transakcji biznesowych i dokładnie je zgłosić zgodnie z odpowiednimi standardami rachunkowości.
  • Średniozaawansowane / zaawansowane umiejętności Excel i chęć korzystania z technologii do uzupełniania / ulepszania codziennych zadań.
  • Zawodnik drużyny z entuzjastycznym podejściem do nowych wyzwań.
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne. Wygodne łączenie się z nie księgowym personelem na wszystkich poziomach w sposób rutynowy.

Kluczowe Obowiązki

  • Koniec książki końca miesiąca
  • Przejrzyj i przekaż na koniec roku rozliczenia międzyokresowe, amortyzację, amortyzację itp.
  • Analiza głębokiego nurkowania w zakresie ogólnych kosztów ogólnych firmy
  • Comiesięczne raportowanie do właścicieli działów i dostarczanie analizy wariancji z uwzględnieniem budżetu
  • Przygotowanie budżetów i prognoz
  • Przegląd bilansu i niezbędnych postów
  • Interakcja z audytorami i rozwiązywanie zapytań audytowych

Wiedza, umiejętności i zdolności

  • * Obowiązkowy
  • Mówiący po angielsku z doskonałymi umiejętnościami mówienia i pisania.
  • Wykształcony do poziomu lub równoważny i wysoce numerate.
  • Doskonała dokładność i dbałość o szczegóły.
  • Potrafi radzić sobie w wysoce presji i wymagającym środowisku i radzić sobie z dużymi nakładami pracy.
  • Excel i umiejętności baz danych.
  • Zrozumienie kontroli finansowej.
  • Prowadzenie ksiąg / podstawowe doświadczenie w księgowości.

Kluczowe relacje

  • Rachunek grupowy płac
  • Rachunki zobowiązań
  • Szefowie działów
  • Kontroler IT